Entertainment

Niedziela – co z tym dniem zrobić?

Ach, nie ma to jak koniec tygodnia.

Po odrobionym w pracy etacie wracasz do domu i odpoczywasz, a weekend spędzasz w gronie rodziny i przyjaciół, dobrze jest mieć wtedy coś fajnego, co poprawi twoim towarzyszom letargu humor przed kolejnym ciągiem spędzonym pośród dokumentów i zadań nachalnie zlecanych przez ukochanego, jakże ambitnego przełożonego.

Tutaj pojawiają się niedzielne gify – esencja dobrego smaku i niejednokrotnie satyry, ujawniająca fakt, iż twoje poczucie żartu lawiruje na dosyć przyzwoitym poziomie. Poślij szczery uśmiech, tudzież w postaci animacji, ruchomego obrazka – gifa. Niektóre z nich przedstawiają słodkie kotki, od których serduszko krajać się daje niczym świeżo wypieczony chlebek, czy ujęte w personifikacji ironiczne spojrzenia psów… ale to nie wszystko. Możliwości jest tak wiele, jak tylko potrafisz zadziałać swoja bogatą wyobraźnią – im dalej sięgasz, tym jest ciekawiej. Ale, ale – tylko nie wyjdź poza granice dobrego gustu.

Wyobraź sobie, że budzisz się w niedzielę koło południa, jeszcze trochę trzyma Cię kac, albo zmora niewyspania przez twoje płaczące w nocy pociechy – spoglądasz w komunikator, a twoja najlepsza przyjaciółka wysłała Ci wiadomość. To gif. Niezwykle intrygujący. Kultowe gify na niedzielę, jako “powrót na ziemię”, po relaksującej i rozrywkowej sobocie. Tak, dzień siódmy to zdecydowanie czas na to, aby dojść do siebie, wyciszyć się i złapać głęboki oddech, aby w cudownym nastroju wbić się w kolejny tydzień – wspaniale dodać do tego zdrową dawkę animowanych śmieszków!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *